yomproductions.com

O NAS

YOM PRODUCTIONS to dom produkcyjny zajmujący się szeroko pojętą realizacją video. Tworzymy teledyski, reklamy, relacje z wydarzeń oraz produkcje krótkometrażowe. Nasza historia zaczęła się w 2020 roku, kiedy to grupa przyjaciół postanowiła wspólnie spróbować swoich sił w tworzeniu filmów.

W każdym naszym projekcie stawiamy na kreatywność i profesjonalny proces produkcji. Zaczynamy od wspólnego pisania scenariusza, następnie kręcimy projekt ( posiadamy własny sprzęt, w tym kamery, stabilizatory, oświetlenie, drony itd.), a kończymy na montażu, postprodukcji dźwięku, kolor korekcji i efektach specjalnych.

Michał Frankowski
DOP, reżyser, montażysta

Założyciel YOMu, od 2014 roku kręci filmy i robi zdjęcia. W produkcjach najlepiej czuje się za kamerą, ale reżyseria jak i montaż nie są mu straszne

Adam Sarnek
montażysta/VFX

Do każdego projektu wnosi super atmosferę. Uwaga widza jest jego priorytetem. W wolnych chwilach tworzy muzyke nowoczesną.

Michał Cygan
reżyser, scenarzysta, kierownik produkcji

Student katowickiej filmówki. Jego filmy kwalifikują się na festiwale międzynarodowe. Dba o to, by każdy projekt był oryginalny i dopracowany w każdym calu.

Łukasz Kaczmarek
operator kamery/drona, fotograf

Specjalizuje się w reklamach produktowych oraz hobbystycznie robi zdjęcia. W projektach zwraca uwagę na estetykę. Lata dronami typu FPV.

Mateusz Słowiak
operator kamery, DOP

Działa w branży hobbystycznie od wielu lat. W YOM zajmuje się głównie pracą kamery i tworzeniem obrazu. Student kierunku operatorskiego krakowskiego oddziału AMA Film Academy.